Založení stránky se datuje k : 17.07.2007 21:53:58

BÉČKO - POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2022/2023
 6.11.2022

/ chybí - Chloupek Jan st. , Chloupek Jan, Velvarský Jiří a Vurm Radek /

STAŠOV "B"  - ZAJEČOV "B"   4:5  /3:2/
3x KLEKNER JIŘÍ, KOLKOP TADEÁŠ, vlastní
Béčko zakončilo sezónu a velmi povedenou jarní část ve Stašově v neděli 2.6.2019. Ani průběžný stav 4:2 a vedro nás neodradilo a v závěrečných minutách díky hattricku Kleknera jsme výsledek zvrátili v náš prospěch.

ZAJEČOV "B" : STAŠOV "B" 1:2

Branka - Josef Tomášek st.

Neděle 4.11.2018 se zapsala do historie zaječovské kopané. V první poločase tohoto zápasu totiž v sestavě domácích byly k vidění rodinní příslušníci. Konkrétně Josef Tomášek a jeho synové Josef a Radek, Jan Chloupek se synem, Jiří Velvarský s jeho synové Jirka a Jan, bratři Stelšovští Jirka a Pavel a zeťák Jirky Luďa Šlosar.

Dále tým měl svého zdravotníka Tomáše Hrabáka.

I přes to, že někteří výše zmínění hráli fotbal po několika letech, tak jsme hostům vzdorovali a co víc - před koncem poločasu se zapsal do střelecké listiny Josef Tomášek st. !!! , který nastoupil na hrotu a zároveň jako kapitán týmu.

Ze všech zúčastněných měl určitě radost pokladník, jelikož všichni přispějí do klubové kasy zápisným.

Výsledek v neděli nehrál důležitou roli. Důležité bylo že všichni po zápase odešli po svých a zdraví.

Nedělní sestavička v TOPU :)

Horní řada zleva: Zdeněk Hrabák, Luboš Zahradník, Stanislav Král, Jaroslav Krejčík, Jan Chloupek ml., Pavel Stelšovský, Jiří Velvarský st., Jiří Stelšovský, Josef Šoltis, Jan Chloupek st., Josef Tomášek st. , Jan Charvát, Tomáš Hrabák

Dolní řada zleva: Jan Sommr, Luděk Šlosar, Radek Vurm, Radek Tomášek, Jan Velvarský, Jiří Velvarský ml., Marek Parkos, Jiří Klekner

Ležící: Josef Tomášek ml.

Radek Tomášek, Josef Tomášek ml. , Josef Tomášek st.

Jan Velvarský, Jiří Velvarský st. , Jiří Velvarský ml.